De berg op – maar wel graag comfortabel! Met de Mauria EVO GTX Ws gaat dat bij elke stap wonderbaarlijk goed, zelfs op veeleisende tochten. De bergschoen van het beste nubuckleer, speciaal ontwikkeld voor vrouwen, is een echte aanrader. Perfect hierbij: de speciale schachtafwerking biedt optimaal comfort en is perfect aangepast aan de vrouwelijke anatomie. De bi-density zool zorgt door een zachter inzetstuk in de hiel en de voorvoet voor een merkbare extra demping, terwijl de rest van de zool dankzij het hardere inzetstuk nog steeds voor de nodige stabiliteit zorgt. LOWA heeft ook een GORE-TEX-binnenvoering verwerkt, zodat weer en wind gewoon hun gang kunnen gaan.
- Gewicht: 1250 g/paar (UK 6)
- De Mauria EVO GTX Ws heeft een Vibram®-zool. De Italiaanse zoolfabrikant is al vele jaren een van de toonaangevende merken op het gebied van kwalitatief hoogwaardige zolen.
- Gegarandeerde bescherming tegen weersinvloeden, zelfs bij hevige regen en sneeuw: De Mauria EVO GTX Ws is voorzien van een GORE-TEX-membraan
- Dankzij de uit twee delen bestaande vetersluiting hebben de voorvoet en de schacht bij de Mauria EVO GTX Ws afzonderlijk verstelbare veterdelen. Hierdoor kan de schoen individueel worden aangepast aan de anatomie van de voet en op verschillende manieren worden geveterd voor bergop en bergaf lopen.
- Voor een flexibele en soepele doorgang van de veter door de ogen, beperken kogeltjes in de metalen lussen van de Mauria EVO GTX Ws de wrijving tot een minimum.
- Zo zit de tong waar hij hoort – zonder wegglijden en drukpunten: met de X-LACING®-technologie is dit bij de Mauria EVO GTX Ws zonder problemen mogelijk.
- Flexfit: Als de schacht van een wandelschoen licht kan buigen, kan de voet beter afrollen. Dit bespaart vooral bij het omhoog lopen kracht en zorgt voor een voelbaar comfort.
- Om een optimale pasvorm te garanderen, wordt de leest bij de Mauria EVO GTX Ws speciaal aan de vrouwelijke anatomie aangepast.